Čistá práce

Čistá práce Posted on 15.2.2022

Když můj přítel přišel domů a řekl mi, že ho vyhodili z práce, tak jsem byla velice naštvaná a taky smutná. Protože měli jsme zrovna dva roky byt na hypotéku a taky auto na leasing, takže jsem z toho byla docela v šoku, protože já mám mateřskou, a ještě chodím na brigády, a věřte mi nebo ne, ale z toho nejde, abych opravdu neutáhla celou domácnost a to včetně hypotéky nebo leasingu. Takže jsme se s přítelem pohádali. A můj přítel byl sice vyučení instalatér a má opravdu velké zkušenosti s instalatérstvím a plynárenstvím, ale ono se mu do práce nějak moc nechtělo.

Na práci chci odborníka.

Přítel chtěl být vždycky hasič, jenže nikdy ho nevzali, protože neměl moc dobrou kondičku, takže jsem si řekla, že kdyby se přítel podíval na webové stránky kanalizace-instalateri.cz, tak by se taky dozvěděl, že je to opravdu skvělá práce být instalatérem. Přítel mi stále říkal, že ho to nebaví a že by instalatérem nechce. A potom, když musel zjišťovat, detekci úniku vody, protože nám na chatě začala unikat voda, tak vůbec jsme s přítelem nevěděli, co se to mohlo stát, takže detekce úniku vody byla u nás na prvním místě. A potom, jak by se tohle příteli všechno podařilo vyřešit a taky opravit, tak byl přítel sám na sebe pyšný a já na něj taky.

Únik vody je nepříjemný.

Takže potom přítel změnil na instalatérství názor. Řekl, že když je vyučení instalatér, že by taky mohl pracovat samozřejmě jako instalatér a dělat různé práce, aby pomáhal lidem při úniku vody anebo při detekci úniku vody. Byla jsem opravdu ráda, že se přítel v tomhle takto vzpamatoval a že ví, že instalatéři jsou opravdu pro náš svět důležití. Myslím si, že každá domácnost by měla být vždy dobře opečovávaná, aby se předešlo různým komplikacím, kdybychom museli potom volat odborníky, jako třeba plynaře nebo taky instalatéry. A vám se stala už nějaká nehoda, co se týče vody, že se musel volat instalatér? Vím, že by to nebylo moc příjemné.