Jednoduché a účinné dietní fígle

Jednoduché a účinné dietní fígle Posted on 30.6.2021

Snažíte se zhubnout, ale z nejrůznějších důvodů se vám to stále nedaří? Na vině může být spousta faktorů, ale existuje také spousta fíglů, jak hubnutí nastartovat, či dokonce urychlit. Jaké to jsou?

Koktejly na hubnutí

Co jsou to koktejly na hubnutí? Obvykle jen jiný název pro nutriční nápoje. Avšak právě ty mohou hubnutí urychlit, a také vám velmi pomoct. Jsou úžasné například při redukčních dietách, kdy dochází k úbytku váhy, avšak v případě, že se v jídle příliš omezujete, hubnete svalovou hmotu. Protein však právě tomuto efektu zabrání, a zajistí, že nejenže budete hubnout rychleji, ale tělo si bude brát energii z vašich tukových zásob. Neopomenutelným benefitem je pak fakt, že tyto nápoje obvykle koupíte v prášku, který snadno rozpustíte ve vodě, a máte tak rychlou snídani, kterou můžete vypít třeba za jízdy autem do práce.

ovocné koktejly

Počítání kalorií

Že zní počítání kalorií jako přežitek? Nikoliv. Počítání kalorií je velmi skvělým způsobem, jak si ohlídat, aby váš příjem potravy odpovídal vašemu hubnoucímu plánu. Nemusíte vše zapisovat, a hlídat. Existují šikovné mobilní aplikace, které udělají za vás, a dokonce vás nasměrují na konkrétní stravovací plán.

měření sendviče

Voda

Voda je nejlepší a nejdůležitější detoxikant. K detoxikaci těla totiž stačí pít dostatečné množství vody, a tělo už si s kdečím poradí. Vodu si můžete doplnit šťávou z citronu, která vylepší chuť, a obsahuje velké množství vitamínu C, který má pro tělo úžasné výsledky.

Dietní plány

Od věci není ani nechat si nachystat na míru dietní plán, tedy jídelníček, který vám připraví výživový poradce. Pokud však nemáte čas běhat po obchodech, a shánět speciální potraviny ze seznamu, můžete se poohlédnout po krabičkové dietě. Co to je? Je to systém objednaných jídel, které za vás připraví a doručí až k vám k tomu specializovaná firma. Objednáte si tak jídla dle svých potřeb třeba na měsíc, a ty vám každý den doručí, a vy už je pouze sníte.