Posted in Nezařazené

Krásné apartmány na Moravě

Krásné apartmány na Moravě Posted on 27.1.2021

Cestování je koníček mnoha lidí. Svět nám nabízí neskutečné množství krásných míst. Hory, moře, jeskyně a mnoho dalších úkazů. Často přes krásy světa zapomínáme na krásy naší krásné země. V Česku máme příjemné klima, krásnou přírodu a mnoho kulturních a přírodních památek, které by měl vidět každý z nás. Velmi oblíbenou destinací pro turisty je Morava. A není se čemu divit. Morava je opravdu krásná. Hledáte ubytování Dolní Morava? To jste na správné adrese.

Morava

HP apartmány v horském areálu ski resort Buková hora nabízí opravdu krásné apartmány, které jsou prvotřídně vybaveny. Čeká vás zde krásné prostředí, které je typickým obrazem moravské přírody. Tyto apartmány jsou vhodné pro zimní ale i letní návštěvy. V zimě jste v dosahu od lyžařských sjezdovek a užijete si spoustu zimních radovánek. V létě vám okolí apartmánu nabízí mnoho výletu. Oblíbené jsou například termální lázně Velké Losiny, vodní elektrárna Dlouhé Stráně, zámek Velké Losiny, Vojenské muzeum v Králíkách, rozhledna Křížová hora, rekreační středisko Dolní Morava. Najdete zde také možnost koupání a nejrůznějších sportovních aktivit. Pojďme se ale vrátit zpět k našim apartmánům.

Příroda

V přízemí najdete apartmán o třech pokojích a kuchyňském koutu. Kuchyň je kompletně vybavená a samozřejmostí je také vlastní sociální zařízení. Je zde sedm lůžek ve dvou ložnicích. Skvělým bonusem je také vlastní venkovní terasa. V podkroví se nachází apartmán o velikosti 2 + kk. Opět s kompletně vybavenou kuchyní, sociálním zařízením a tentokrát vlastním balkonem. Nachází se zde 4 lůžka s možností přistýlky kterou ocení především rodiny s dětmi. V prvním patře je apartmán se stejným vybavením. Na našich webových stránkách si můžete přímo zarezervovat vámi zvolený termín a podívat se na dostupnost, vybrat si některý z předpřipravených balíčků se snídaní anebo si přečíst skvělé recenze na naše nabízené ubytování. Hodnocení našeho hotelu dosahuje téměř 100 %, proto věříme, že budete u nás spokojení a na Moravu se vždy rádi vrátíte. Budeme se na vás těšit.