Posted in Nezařazené

Líbezné ruce a nehty

Líbezné ruce a nehty Posted on 23.1.2017

Vypadat dobře a cítit se přitom ještě lépe je snem každé ženy, ale i muže. Pomoct si k dokonalému, nebo alespoň úhlednému vzhledu můžeme kosmetikou, která nám poskytne dostatečnou péči, aby byl náš vzhled ukázkový.
pleťový krém v kelímku

Hydratace je nezbytná!

Aby vaše ruce vypadali zdravě, musíte o nich pečovat. Používat krémy na ruce, by měla být vaše priorita, protože jejich hydratace je základem k pěknému vzhledu vašich rukou. Na trhu je celá řada krému, ovšem vybírejte dle složení daných přípravků, aby jste měli jistotu, že jim dodáte potřebnou hydrataci a živiny. Ruce jsou části těla, které dostávají hodně zabrat v neustálém kontaktu s vodou a manuální činnosti, proto jim věnujte velkou pozornost.
umění na nehtech

Manikúra a lak na nehty

Je hezké vidět, že o své nehty se dobře staráme a věnujeme jim čas, místo jejich kousání zuby. Z pohodlí domova si základní manikůru dovedete udělat i sami, bez pomoci odborníků, ale jestli chcete kvalitu, neváhejte navštívit kosmetické salóny. Taktéž, jak nanést lak, nebo gel na své nehty můžete sami a někdy i celkem slušně, ale na kosmetice se postarají o to, aby vám dlouho vydržel a byli naprosto totožné. Existuje ale řada skvělých produktu, které si můžete svépomoci pořídit i domů a zaručí vám kvalitní a půvabní výsledek i bez nějaké cizí pomoci.
dlaňová masáž

Zábaly

Bezesporu důležitou složkou, co se týče péče o vaše ruce musí být jednou za čas zábal, který jich vyživuje a obnoví jejich vzhled k lepšímu. Takový zábal si můžete udělat i doma a to naprosto jednoduše, třeba i tak, že si obalíte ruce hrubou vrstvou hydratačního krému na ruce (nejlépe s regeneračními účinky) a nasadíte si igelitové rukavice. Nechte vaše ruce odpočinout minimálně půl hodiny, a pak nadbytek krému setřete a ruce pořádně promasírujte. Je vhodné zábal praktikovat minimálně jednou týdně. A jestli to vaše ruce opravdu potřebují, neotálejte s myšlenkou zajít si k odborníkům, kteří si se vším hravě poradí.