Posted in Domov

Nasměrujte světlo kreativně

Nasměrujte světlo kreativně Posted on 15.1.2018

Víte, ono už nestačí dát do doprostřed stropu jeden lustr a budete mít hotovo. Jestliže nechcete soustavně, každý večer sedět, třeba v obývacím pokoji při plném světle, už byste se měli zamýšlet nad tím, jak provedete účelné, ale zároveň efektivní osvětlení celého prostoru.

Máte to ale štěstí.
V dobách minulého století Vaši rodiče a prarodiče neměli tu šanci posvítit si rozmanitými druhy světla v místnosti. Neměli možnost ušetřit na elektrické energii. Vy tu možnost máte, a proto se jí chopte.

  • Proč byste nemohli učinit Vaše obytné prostory zajímavějšími?
  • Proč byste nemohli svítit, kdykoliv potřebujete?
  • Proč byste nemohli v jedné místnosti umístit několik typů zdrojů světla, které použijete pouze v rozličných situacích?

osvítit sklep

Vždyť to není nic složitého. Jen si musíte promyslet, které reflektorové žárovky a kam rozmístíte, aby splnily svůj účel. A Vám bylo hlavně příjemně, až si večer rozsvítíte.

Osvětlení dělá divy.
Nevěřili byste, že dobře umístěná reflektorová žárovka umocní Vaše pocity. A že to budou pocity pouze kladné, o tom tedy pochybovat nemusíte!

Že si budete moci svítit jakkoliv dlouho, je také obrovskou výhodou. Nebudete muset běhat k elektroměru a opisovat stavy, abyste koncem měsíce sdělili rodině, že se šetří elektrickou energií, protože je překročen limit. A tudíž se nebude svítit, jak na Václavském náměstí! LED reflektorové žárovky Vás tohoto počínání ušetří.

skleněný reflektor

A že neexistují jen LED reflektorové žárovky, ale mnohé různé zdroje světla, které vydávají rozmanité typy světla, to už zjistíte sami, až si budete pořizovat osvětlení. Právě proto můžete tyto typy zkombinovat v jedné místnosti tak, aby pro každou činnost bylo určené to efektivní.

Je báječné, když můžete zkombinovat účelnost s efektivitou. A to v osvětlení můžete provést hravě.