Nebankovní americká hypotéka se vyplatí

Nebankovní americká hypotéka se vyplatí Posted on 4.1.2019

Pojem hypotéka zná každý a všichni si pod ním představíme úvěru určený na koupi nemovitosti, anebo finance na její rekonstrukci. To ale není zdaleka všechno, co české společnosti nabízí. Nebankovní americká hypotéka http://www.fahd.cz/americka-hypoteka-nebankovni/ je skvělou příležitostí, jak si splnit sen a pořídit si něco nového.

Skvělé na ní je, že se nevztahuje pouze na nemovitosti, i když se jedná o úvěr na nemovitost. Využít ji totiž můžete na cokoli, a to na nové auto, velkou rodinnou dovolenou, ale také klasicky na rekonstrukci interiéru. V čem konkrétně se vám tento typ úvěru od nebankovní společnosti vyplatí?
domy na břehu jezera

Nespočet skvělých výhod

Mnoho lidí americký úvěr využívá nejen k větším osobním nákupům, ale také k úhradě méně výhodné půjčky, anebo refinancování méně výhodné. Obecně ji ale můžete využít prakticky na cokoli, co potřebujete bez toho, abyste to museli dokládat. To je ale jen začátek.

Žádné zbytečné poplatky

Velkým pozitivem je to, že nebudete platit žádné poplatky za vedení účtu apod. Takové, i malé částky se mohou ve finále za rok nasčítat do poměrně vysoké hodnoty. Zde vás nic takového nečeká!

Žádné dokládání

U běžné instituce https://managementmania.com/cs/klasicky-marketing-traditional-marketing budete muset dokládat příjmy, registr dlužníků, různé výpisy a mnoho dalšího. V tomto případě se nic takového nekoná, protože podobné instituce žádné doklady nepožadují. Často stačí jen vyplnit žádost online a ve většině případů stačí jméno, příjmení a platný občanský průkaz.

Snadná zástava

Ručit samozřejmě musíte nemovitostí, ale nemusí být nutně ani vaše. Stačí ručení třetí osobou, která něco vlastní. Nemusíte tak mít ani dům v osobním vlastnictví, a přitom si můžete půjčit poměrně vysokou částku na koupi čehokoli.
kupní smlouva na dům

Žádné náhledy do registrů

Žádná běžná společnost vám americký úvěr neposkytne, pokud budete mít záznam v registru dlužníků. U nebankovních institucí to tak nefunguje. Berou to tak, že jim do toho nic není. Zda můžete pravidelně splácet je pouze na vlastním uvážení. Dokládat nic nemusíte a ani nebudete.