Papír je nový plast

Papír je nový plast Posted on 16.10.2018


Všude odstřižky, kousky izolepy a neustálé přesouvání zvířecích mazlíčků- tak vypadá klasické balení dárků. Ušetřete si práci i starosti a přes rok předávejte dárky v krásných, originálních a ekologických papírových taškách!


 


Ekologické a recyklovatelné


V dnešní době se naše společnost začíná odvracet od plastů, které znečišťují prostředí, hromadí se v oceánech a dostávají se i do naší potravy ve formě mikročásteček. Kdo jde s dobou a jen trochu se zajímá o životní prostředí, ví, že dnes „frčí“ materiály, jejichž výroba a likvidace nezatěžuje životní prostředí, jsou znovu využitelné, a když doslouží, je možné je recyklovat.
papírové tašky


Neponoukáme vás ale k nákupu běžných dárkových papírových tašek v obchoďácích. Každý z nás je originální a takové by měly být i naše dary- a jejich obaly. Dnes už není pro běžného jedince nedostupné nechat si vytisknout několik originálních dárkových tašek s vlastním designem- a je jedno, zda zvolíte pouhý jednoduchý vzor (pokud počítáte s tím, že taška poputuje dál, jak už to v naší vlasti bývá zvykem), nebo si necháte vytvořit jedinečné a personifikované tašky přímo pro obdarovaného.


Samozřejmě, pokud jste firma, bude tato služba pro vás levnější a jednodušší- většina společnosti tiskne tašky od několika desítek kusů. Ale i vaše zaměstnance jistě potěší, pokud dary od vás (k pracovním výročím, kulatinám, narození dítěte, odchodu do penze,….) budou zabaleny v originálně potištěných taškách. A nejen to- navíc on i jeho okolí uvidí, že vám starost o životní prostředí není cizí.
dárková taška


Samozřejmě, drazí firemní čtenáři, není nutné v těchto taškách předávat pouze dary zaměstnancům. Jsou vhodné k různým reklamním akcím, při obdarování obchodních partnerů nebo (pokud nabízíte služby a prodej drobného zboží) je jejich možné uplatnění samozřejmě možné i v obchodě.


Navíc nejde o nijak zvlášť dlouhý proces, a pokud spěcháte, je možné si tašky nechat potisknout během pouhých tří dnů ( https://www.luckylucky.cz/vyroba-papirovych-tasek).


Prostě a jednoduše- buďte originální, ekologičtí a dejte Vašim darům glanc elegance!


Papír je nový plast
3.4 (68%)5