Posted in Nezařazené

Pár kroků pro svěží make-up

Pár kroků pro svěží make-up Posted on 8.4.2018


Žádná žena po ránu nevypadá jako modelka, je potřeba přírodě maličko pomoci. Není to tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát, nemusíte ráno u zrcadla strávit celé hodiny, zvládnete to i během chvilky. Základem je několik kvalitních produktů a grif, který si osvojíte během chvíle. Jako příklad si můžeme vzít třeba takovou princeznu jako je Kate Middleton, vždy vypadá skvěle a přitom používá jen minimum make-upu. Je sice pravda, že jí líčí profesionálové, ale líčení je tak jednoduché, že ho hravě zvládnete i vy v pohodlí domova. A můžete vypadat taky jako princezna.

černobílá fotka oka

1.       Nezapomínejte na krém

Základem každého make-upu je vyživená a krásně vypadající pleť. Aby byl celkový výsledek co nejlepší, nezapomínejte pleť před samotným líčením připravit správným hydratačním krémem. Nezapomínejte ani na sérum pod oblast očí podle typu vaší pleti.

2.       Rozjasnění pleti

Správný make-up by měl zakrýt kruhy pod očima. Nejvíce make-upu pak nanášejte na čelo, bradu a lícní kosti, tyto části obličeji pak snáze vyniknou.

3.       Dodejte tváři trochu barvy

Teď si vezměte do ruky bronzer a tvářenku, díky kterým zvýrazníte lícní kosti. Tady ale s mírou a hlavně v barvě vaší pleti.
štětečky na pudr

4.       Definujte

Oči jsou bránou do naší duše. I při líčení by proto neměli zůstat bez povšimnutí. Dobře upravené obočí orámuje celou tvář a zvýrazněné oči vám dodají uhrančivý pohled, který nenechá žádného muže chladným. Oční stíny volte v jemných zemitých odstínech a vždy je nanášejte až na podkladovou bázi, která zajistí, že budou oční stíny dobře držet na svém místě.

5.       Nezapomínejte na rty

Na rty při líčení nezapomínejte. Přetřete je jemnou rtěnkou v tělovém odstínu nebo bezbarvým leskem, který zvláční rty a vytvoří přirozený mokrý efekt.

6.       Lesklý efekt

Nakonec použijte rozjasňovač, který naneste nad lícní kosti, na čelo, bradu a hranu nosu. Celá pleť pak bude působit svěžím dojmem.