Posted in Nezařazené

S nebankovní americkou hypotékou nestojí vašim snům nic v cestě

S nebankovní americkou hypotékou nestojí vašim snům nic v cestě Posted on 21.12.2016

Pokud máte svůj velký sen, který si hodláte splnit stůj, co stůj, a to i v případě, že vás to bude stát celé jmění, které ještě ke všemu zrovna nemáte po ruce, tak pak je tou pravou volbou pro vás nebankovní americká hypotéka. Tím hlavním důvodem je především to, že k tomu, abyste si ji mohli vzít vám stačí jen málo. Musíte mít k dispozici nějakou vlastní nemovitost. A nemusí to být hned rodinný dům anebo velký byt. Stačit může i garáž anebo zahradní chata, záleží na tom, jak moc nákladné je vaše vlastní přání.

Pokud totiž takovou nemovitost, kterou se za svou půjčku zaručíte, máte po ruce, tak pak můžete dosáhnout až na sedmdesát procent z částky, která bude zástavní hodnotou této nemovitosti. A to rozhodně není málo a za takové peníze už si můžete pořídit ledacos.

stará chata

Ale i v případě, že žádnou, byť malou nemovitost nevlastníte, máte šanci. Stačí, když máte nějakého dobrého přítele anebo někoho z rodiny, kdo se za vás zaručí svým vlastním nemovitým majetkem. I tak je to tedy možné. A takových lidí má každý okolo sebe hned několik, takže splnit si svůj vlastní velký sen by neměl být pro nikoho velký problém.

Navíc velkou výhodou nebankovní americké hypotéky je to, že nikomu nemusíte vysvětlovat, co si za půjčené peníze chcete pořídit. Ušetříte si tak nemálo hloupých odpovědí na trapné otázky, které by vám v bance jistě položili. Nicméně nebankovní společnosti nic takového nezajímá.

potřebné peníze

Pokud se máte za své peníze čím zaručit, jsou už jednou provždy vaše a vy si s nimi můžete dělat, co vás jen napadne. Můžete si koupit byt, opravit starý byt, vyrazit na cestu kolem světa anebo se vyplatit z exekuce. Prostě, můžete s nimi podniknout, co vás jen napadne. A pokud budete spolehlivě splácet, nemusíte se obávat, že byste kvůli splnění svého snu cokoli ztratili.