Správná volba

Správná volba Posted on 23.3.2017

Máte nějaké starosti, které vás trápí každý pracovní den, a chtěli byste od nich alespoň na chvilku utéct? Někdy je to složité a jen těžko hledáme možnosti, které bychom využili pro řešení své situace. Ale věřte, že někdy je odpočinek tím nejlepším, co můžeme udělat. Shoďte ze sebe stres, který vás sužuje, a pak budete mít jasnější hlavu. Pobavte se s přáteli a dokažte, že ta pravá přátelská a týmová zábava vás dokáže posílit natolik, abyste pak mohli vše vyřešit.

ženy

Nejedná se tu o žádnou nabídku skupinové terapie, ale o pozvánku na skvělou hru, kterou zvládnete jedině v týmu. Je tu pro vás escape room Hradec Králové. Říkáte, že nevíte, o co se jedná? Pak vám to velmi rádi vysvětlíme, protože jsme přesvědčeni, že to je super možnost, jak si odpočinout a zároveň se pobavit.
Určitě si to oblíbíte zvlášť, pokud máte rádi detektivní seriály, knihy a vůbec příběhy. Právě tady totiž můžete zkoumat otisky prstů, a ačkoli nebudete hledat pachatele, můžete si užít naprosto nezapomenutelnou jízdu! A co to vlastně budete hledat? Cestu ven! Na celou hodinu vás zavřeme do místnosti. Hodina. To bude váš limit, za který se budete muset pomocí jednotlivých střípků a vodítek dostat ven. Soutěžte s ostatními účastníky této hry, předežeňte je na tabuli úspěchů a buďte těmi nejlepšími.

běh

Rozhodnutí stojí na vašem týmu

Nejlepší je zahrát si takovou hru v týmu, protože je osvědčené, že více hlav víc ví. Snadněji dáte dohromady jednotlivé úkoly, protože každý je dobrý na něco jiného. Ať jsou to jazyky, hlavolamy nebo klidně vázání uzlů, určitě si práci nějak rozdělíte a dostanete se ven v zadaném časovém limitu jako hrdinové, kteří splnili svůj úkol. A pokud se vám hra zalíbí, určitě můžete příště zkusit třeba jinou místnost s jinými úkoly.