Stěhování v Praze a nejen tam

Stěhování v Praze a nejen tam Posted on 28.3.2021

Problém s dopravou stěhovaných věcí není sice zanedbatelný, ale není jediný. Konec konců, jde jen o jeden, dva přejezdy nějakým najatým náklaďákem, se kterým se dá na trasu vyrazit mimo hlavní špičku. Stěhování má jiné problémy. Především jde o zabalení a roztřídění věcí. Pak přenesení do onoho automobilu a zase vynesení do bytu na nové adrese. To vše rychle a pokud možno bez úhony. A snad i bez úrazu.

Stěhovací

Stěhování také netrvá jen pár hodin. Začíná dlouho dopředu plánováním, sháněním obalů, sháněním pomocníků. Pak přichází třídění osobních věcí, knih, nádobí a dalšího drobného vybavení. Najednou zjišťujeme, že krabice mají nevhodné rozměry, je jich třeba málo. Krabice se kupí v bytě, překážejí. Na ochranné obaly nábytku už nezbývá ani obalový materiál, ani energie.

Konečně je den D. Čekáte na pomocníky, kteří zpočátku, odhodlaně slibovali pomoc. Jejich nadšení nakonec chladlo a dnes, v rozhodující den vám jen ráno pošlou SMS, že jim něco do toho přišlo a že vám prostě pomoci nepřijedou. Slíbí ale, že příště!

Zoufalství a vztek s vámi cloumá. Představujete si to také podobně? Položím vám v této souvislosti jednu otázku. Není lepší se obrátit na profesionály? A hned také odpovím jedním slovem. Je!

Je firma, která vám zařídí stěhování v Praze levně. Samozřejmě vás to bude něco stát, ale s porovnáním se ztrátou času, nervů a možná i zdraví se to stoprocentně vyplatí.

Akce

Jen si představte, jak to taková firma dělá. Pošle k vám chlapíka, který si všechno omrkne. Spočítá počet pracovníků, které do vaší akce Kulový blesk zapojí. Odhadne kolik obalového materiálu a jaký typ krabic a palet bude potřebovat. Zkontroluje, jestli nebude muset vyřídit na úřadě třeba povolení parkování a vjezdu. To samé udělá v místě, kam se chcete stěhovat. A pak, v den D, přijede parta silných chlápků, vše zabalí, označí, odvezou vynesou a uloží na místo určení.