Posted in Nezařazené

Styl pro váš telefon

Styl pro váš telefon Posted on 14.2.2021

Mobilní telefon je jako náš nejbližší přítel. Umožňuje nám komunikovat s celým světem, uchovává naše vzpomínky pomocí videa, fotografií, a poznámek, ráno nás probudí, v dlouhých chvílích zase zabaví. Především mladí lidé si už nedokáží představit svět, kde by měli fungovat bez svého mobilního telefonu. A právě proto je potřeba se o tento geniální přístroj správně starat. Nejen bezpečí, ale i styl se nesmí opomínat, jelikož mobil používáme tak často, jako své boty. Jaké doplňky si tedy pořídit, a proč?

žena s mobilem

Tvrzené sklo

Jedná se vlastně o takovou šikovnou skleněnou fólii, která se nalepí přes displej telefonu. V případě pádu tak zabrání zničení celého displeje a náš telefon ochrání.

Obal na mobil

Na každou značku telefonu existuje spousta druhů funkčních krytů. Ať už sháníte obal na mobil xiaomi https://www.modnimobil.cz/obaly-na-mobily-xiaomi-375, samsung, huawei, nebo jakoukoliv jinou značku. Nejlepším řešením je pouzdro na mobilní telefon, které má nejvyšší ochranu, a díky magnetu a správné velikosti, hezky drží náš telefon. Další formou je zadní kryt, který mobil sice také docela chrání, ale má především funkci estetickou. Můžete si vybrat například obal s motivem květin, oblíbeného filmu, nebo například s vtipnou hláškou.

obaly na mobil

Sluchátka

Dalším funkčním doplňkem jsou sluchátka, která se hodí při poslechu hudby například v autobuse, na vycházce, nebo na tajné poslouchání audioknihy v práci. Při nákupu mobilního telefonu dostáváte v krabičce i základní sluchátka, ale ty postrádají styl, a dost možná je časem rozbijete, nebo ztratíte. Proto je tu možnost vždy si koupit další. A jaký je výběr?

  • Špunty – které si zastrčíte do uší. Někomu vyhovují nejvíce, protože je lze nakoupit v několika velikostech a pohodlně tam drží.
  • Pecky – což je původní klasika, vhodná i pro ty, jimž špunty nedrží.
  • Bezdrátová sluchátka – která seženete i ve formě špuntů a pecek. Díky funkci bluetooth je spárujete s telefonem, a nezavazí vám při tom kabel od sluchátek. Můžete poslouchat hudbu kdykoliv, a kdekoliv, často aniž by o tom kdokoliv věděl. Tato sluchátka se však musí pravidelně dobíjet.

A kde seženete tyto, a ještě mnoho dalších doplňků? V prodejnách telefonů, kde ovšem bývá výběr velmi skromný. Nebo z pohodlí vašeho gauče objednáte ze stránky Módní mobil.