Posted in Nezařazené

U nás najdete šaty na všechny příležitosti

U nás najdete šaty na všechny příležitosti Posted on 16.2.2021

Jste pozvaná na svatbu, a chcete se vkusně a hezky obléct, ale přitom nechcete zastínit nevěstu? Nebo vám přímo nevěsta zadala, v čem máte na svatbu přijít, a vy si podle jejího přání musíte sehnat společenské šaty na svatbu? Hitem posledních let jsou tematické svatby, kdy má nevěsta předem jasně daný styl, třeba vintage nebo středověk. Pokud nejde o tematickou svatbu, může jít o svatbu laděnou do nějaké barvy. U nás seženete vše – okázalé bohaté šaty, i ty jednodušší. Náš katalog obsahuje vše, co máme k dispozici. Každé šaty si můžete půjčit i po dohodě zakoupit.

Každé šaty máme detailně popsané

Ne každý má čas chodit po půjčovnách a vybírat, co by se vám líbilo. Pro ženy, které jsou časově vytíženější, ale přesto chtějí vybrat to nejlepší pro svou postavu, máme detailně zpracovaný katalog. U každých šatů najdete informace o použitých materiálech, velikostech, i přesném vzhledu daných šatů.

půjčovna šatů

Už nikam nemusíte chodit, a trávit dlouhé hodiny výběrem šatů na místě. Stačí si v klidu a pohodlí vašeho domova prohlédnout naši nabídku, a z nich si jednoduše vybrat předem, jaké šaty byste si chtěla vyzkoušet. Ušetříte si tak spoustu času a možná i nervy.

Potom už jen stačí přijít k nám, a vybrané šaty vám rádi připravíme k vyzkoušení. Samozřejmostí je náš servis po celou dobu vaší návštěvy. U nás si budete připadat jako ve filmu. Projdeme s vámi, co by se vám líbilo, a společně najdeme řešení pro svatbu, ples i jakoukoliv další příležitost. U nás najdete to pravé, ať už se chystáte na svatbu nebo chcete hezké letní šaty.

plesové šaty

V našem salonu najdete vždy jen to nejlepší. Nabízíme jen propracované šaty vyrobené z kvalitních materiálů a různých střihů a stylů, aby si u nás každá žena našla to své. Společně splníme každé vaše přání, přijďte si k nám vybrat šaty, které máme v nabídce. Samozřejmostí je výroba na zakázku a úprava šatů přímo na vaši postavu.