Vezměte otěže do svých rukou

Vezměte otěže do svých rukou Posted on 11.10.2016

Jestliže vaše obec pravidelně zanedbává oslavu svátku těch nejmenších a nejmilejších čili našich dětí, tak jako jejich rodiče ani chvíli neváhejte a zkuste to vzít sami za ten pravý konec. Ono je totiž snadné něco kritizovat, ale mnohem těžší je něco udělat, i když zase tak těžké to také není.

To hlavní, co k tomu člověk potřebuje, je pořádná dávka nadšení. A pokud se umíte pro něco nadchnout, tak pak čtěte dále. Jedna z prvních věcí, kterou je dobré udělat, je dát o svém záměru vědět ostatním. Třeba tak zjistíte, že i oni plánují něco podobného, a třeba do všeho půjdete společně. Anebo vám s vaším záměrem pomůže obec, třeba po finanční stránce a také různými výpůjčkami anebo ještě jiná obecní sdružení či firmy jako sponzoři.

girl

Další věc je vybrat místo. Ideální je takové, kde to budou mít všichni poměrně blízko, kde se nemůže nic stát, a kde nebudeme svými aktivitami rušit ostatní, Ať už se vám to zdá anebo nezdá, tak dny dětí s různými aktivitami pro děti bývají poměrně hlučné, což těžce nesou především starší lidé.

bulb1

A i z dalšího hlediska se hodí vše uspořádat v nějaké klidné části obce, klidně na louce. Nejenže tak nebudete nikým ani ničím omezováni, ale budete si moci kompletně vše zařídit podle svých představ. Budete moci objednat různé atrakce od skákacích hradů až po kolotoče, stánky s rychlým občerstvením, které máte rádi i chemické toalety. A pokud jde o elektrickou energii, tak se nemusíte obávat jejího složitého dopravování a natahování kabelů. Bohatě vám postačí výkonné generátory elektřiny, o které se budou jejich správci ukázkově starat, takže si ani nevšimnete, že nemáte zástrčku v klasickém zdroji proudu.