Všechno má svůj důvod, najděte jej

Všechno má svůj důvod, najděte jej Posted on 23.8.2017

Pociťujete čím dál více pocit úzkosti z uzavřených prostor, nebo naopak z těch otevřených? Prožíváte každou noc těžké noční můry, jako reakci na krizovou situaci? Máte stavy, kdy je Vám všechno jedno? Kdy se Vám nechce ani koukat, natož vyvinout nějakou aktivitu spojenou s pracovními výkony? Jste často podráždění a jednáte nepřiměřeně situaci?
rozpadající se hlava.jpg
Trápí Vás Vaše potíže?
Něco opravdu není v pořádku, a právě proto byste se měli zamyslet a najít důvod Vašeho špatného pocitu, který Vás trápí! Mnohdy je to velmi těžké, protože žádný zjevný důvod neexistuje.
· Ale může to být třeba dlouhodobá samota po odchodu životního partnera z Vašeho života.
· Nebo dlouhodobé, drobné neúspěchy v práci.
· Nebo i úspěchy, které nejsou vedením firmy dostatečně oceněny.
A to všechno se kupí a kupí! Až jednoho, ne moc krásného dne vypluje tato nespokojenost na povrch a začne tropit ve Vaší hlavě neplechu!
Pokud nemáte kamaráda, nebo kamarádku, se kterými byste mohli své potíže probírat, nezbyde Vám nic jiného, než odevzdat své potíže do rukou specialisty .
Stydět se nemusíte.
Nic špatného na sezení s psychologem opravdu není. Potřebujete totiž nahlédnout na své potíže tak trochu zvenčí. A to sami rozhodně nedokážete.
· Proč byste se měli trápit dál a dál?
· Proč byste se měli stranit společnosti blízkých lidí?
· Proč byste měli ztrácet kamarády svým nezvyklým chováním?
veselý smajlík.jpg
Za sezení se specialistou na duši se stydět opravdu nemusíte. Naopak. Musíte co nejdříve začít s nápravou duševního stavu, který Vás tak ubíjí a stahuje k pomyslnému dnu! Bude to běh na dlouhou trať. To se urychlit nedá. Ale výsledkem bude plnohodnotný život a chuť jej žít.
Důvody, proč se dějí takové podivné věci s Vašimi pocity, můžete najít společně s psychologem. A když je budete znát, potom se dá z Vašeho života učinit ráj na zemi. Možná budete muset změnit práci. Možná budete muset změnit bydliště. Možná budete muset prostě něco změnit, ale věřte, že Vám to pomůže.