Posted in Nezařazené

Webové aplikace na mírů – návrhy a realizace aplikací

Webové aplikace na mírů – návrhy a realizace aplikací Posted on 16.2.2021

Ať už pro své soukromé či podnikatelské účely, rozhodli jste se, že je na čase si nechat zpracovat webovou aplikaci. Jenže to není tak úplně jednoduchá a snadná záležitost, kterou by zvládl laik a nestačí k ní pouze znát, co je to internet, web a nebo se orientovat v https a ostatním. Vytvořit webovou aplikaci chce zkušenosti z oblasti IT a softwarového inženýrství. Pokud jste se právě vyděsili, že k dosažení vlastní webové aplikace Vás čeká dlouhá studijní cesta, prolnuta hodinami studia a nepostradatelnou praxí, pak si zase oddychněte. Stačí se obrátit na odborníky, kteří Vám s vytvořením webové aplikace na míru pomůžou.

Jedním z těchto odborníku s dlouhou řadou zkušeností je i Ing. Michal Strelec se svým tým IT odborníků, který Vám pomůže s realizací webové aplikace na míru. Webovou aplikaci navrhnou dle Vámi zadaných požadavků. Stačí, aby jste o aplikaci měli určitou představu, ale pokud tápete i v této oblasti, tak se nebojte. Stačí si stanovit požadavky a priority, tedy to, co by měla webová aplikace splňovat, a s návrhem Vám pak pomohou.

webová aplikace

Na prvním místě je, tedy kromě Vaší spokojenosti, především to, aby webová aplikace byla:

– efektivní
– spolehlivá
– bezproblémově fungovala
– plnila Vámi zadané požadavky

Kromě vývoje aplikace je pro nás samozřejmostí, aby jsme Vám poskytli rovněž plnou zákaznickou podporu, zajištění plynulého provozu a řešení případných komplikací v průběhu provozu.

U webové aplikace na míru je důležitá i její obsáhlost a velikost. U větších webových aplikací, které vyžadují i více specifikací a konfigurací se náš tým postará o to, aby i za chodu, byly splněny tyto požadavky a aplikace tak fungovala plynule i v ostrém provozu.

aplikace

Mnohaleté zkušenosti v oboru softwarového inženýrství a spolupráce s profesionály z oboru IT Vám zaručí zodpovědný a profesionální přístup. Mezi naše reference a projekty patří spolupráce se společnostmi jako PRAGUE BOATS, Gama Logistics nebo Big Shock.

Neváhejte a i Vy mě kontaktujte pro vývoj webové aplikace na míru. Vše spolu důkladně probereme. Vy máte představu a my se ji pokusíme, co nejlépe zrealizovat. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat pomocí emailu michal@strelec.pro nebo na mých webových stránkách webové aplikace na míru.